Hozzávalók:
- 30 dkg liszt
- 2 tojás sárgája
- 1 kávéskanál kristálycukor
- 1 kávéskanál zsÃr
- kevés rum
- tejföl /amennyit a tészta felvesz/
- fél csomag sütőpor vagy 1 dkg élesztő
ElkészÃtés:
A hozzávalókat összedolgozzuk, fél centire nyújtjuk, derelyevágóval négyzetekre vágjuk, majd bemetsszük a négyzeteket, a szélüket befordÃtjuk, és forró olajban azonnal kisütjük.
Megjegyzés:
A receptet U-né Márti küldte. Köszönjük!
