Hozzávalók:
1 konyhakész csirke
1 vöröshagyma
1 közepes nagyságú lilakáposzta
só
cukor
kömény
ecet
vÃz
1 dl vörösbor
olaj
vaj
őrölt pirospaprika
ElkészÃtés:
A csirkét megmossuk, feldaraboljuk, picit besózzuk. A hagymát karikákra, a káposztát pedig vékony csÃkokra metéljük. A tepsit kiolajozzuk, szétterÃtjük benne elÅ‘ször a hagymát, majd a káposztát. Megsózzuk, cukrozzuk, köménnyel megszórjuk, megcsepegtetjük ecettel. Rárakjuk a csirkét, bÅ‘rével felfelé, meghintjük pirospaprikával. Pici vizet öntünk alá, valamint a bort. Forró sütÅ‘be toljuk, megsütjük. A sütés befejezése elÅ‘tt vajdarabkákat szórunk rá, és piros kérget sütünk rá.
Én a káposztát összekevertem minden ÃzesÃtÅ‘vel, és úgy tettem a sütÅ‘edénybe.
A receptet beküldte: Bévi48
