Hozzávalók:
Burgonya
Hagyma
Bacon
Olaj
Savanyú káposzta
Füstölt kolbász
só, bors
Mennyiségeket nem tudok Ãrni mert én általában csak gondolomformán fÅ‘zök.
ElkészÃtés:
Krumplit héjában megfÅ‘zöd, felkarikázod. Egy kis olajon hagymát pirÃtasz(én karikára vágom) meg egy kis bacontés ebbe beleforgatod a krumplit. Közben savanyú kápit megpárolod egy kis olajon egy kis vÃzzel, borssal de ha még finibbet akarsz akkor karikázz bele füstölt kolbit. Aztán jénaiba zutty a fele krumpli rá a káposzta aztán a maradék krumpli. Be a sütÅ‘be. De nem kell sokáig sütni csak, hogy egy kicsit összesüljenek az Ãzek. Ha nagyon nem akarsz bűnözni akkor szedegesd ki a kolbit meg a bacont belÅ‘le. Az Ãze miatt kell bele. De mi megesszük és Ãgy is fogytunk. Nem kell bele sok.
A receptet beküldte: moncsi720404
