Hozzávalók:
25 dkg ráma margarin ( 1kocka ráma)
4 db egész tojás
25 dkg cukor
25 dkg liszt
csipet só
kiskanálnyi sütőpor
1-2 csomag vanÃlia cukor
+ bármi, ami eszedbe jut!
ElkészÃtés:
A cukrot, tojást, vajat, vanÃlia cukrot egy tálba tesszük és habverÅ‘géppel jól elkeverjük. Rászórjuk a lisztet, és a sütÅ‘port, majd ezzel együtt keverjük, mÃg olyan jó masszává nem válik.
Muffin sütÅ‘be teszünk kis papÃrkosárkákat, és belekanalazzuk mindegyiknek kb a 3/4-ig a masszát. 180-200*C-os sütÅ‘ben kb. 10 percet sütjük!
Tanácsok:
Én holland kakaót és banánt szoktam tenni bele legsűrűbben. Finom még instant kávéval is… Amit csak kitalálsz! Tényleg a legjobb! Anyukámtól tanultam!
ElkészÃtési idÅ‘: 20 perc
A receptet beküldte: weberkitti
