Hozzávalók:
– 35 dkg liszt
– 25 dkg Ráma
– 15 dkg porcukor
– 1 citrom leve
– van. cukor
– lekvár
ElkészÃtés:
A lisztet, a margarint, a porcukrot. a citrom levét jól összedolgozzuk, 1-2 órát pihentetjük. Utánna kb 3 mm vastagra kinyújtjuk és linzer szaggatóval kiszagatjuk (kis méretű) egy lukas, egy tele. ElÅ‘melegÃtett sütÅ‘ben (200 fok) fehérre sütjük, nem kell sokáig sütni, az alja is fehér maradjon. Melegen vanÃliás porcukorba forgatjuk, és lekvárral összeragasztjuk. Egy napÃg hagyjuk állni, mÃg megpuhul.
Tanácsok:
Tojás nélküli időkben is nagyon finom sütemény.
ElkészÃtési idÅ‘: 40 perc
A receptet beküldte: emrus
