Hozzávalók:
3 tojás
50dkg liszt
20dkg zsÃr vagy 25 dkg margarin
1 sütőpor
1 vanÃliáscukor
tej
2 dkg kakaó
lekvár
30dkg cukor
ElkészÃtés:
SzÅ‘ke-Barna: 50dkg liszt,20 dkg zsÃr(lehet margarin is,de akkor 25 dkg),3 tojássárgája,15 dkg cukor,1 sütÅ‘por,1 csomag vanÃliás cukor és annyi tej,hogy jól nyújtható legyen. Kétfelé osztjuk,az egyik felét 2 dkg kakaóval összegyúrjuk. A sárga felét tepsibe rakjuk és lekvárral megkenjük. A barna részét is nyújtva ráhelyezzük. A 3 tojásfehérjét,15 dkg cukorral kemény habbá verjük és a tetejére simÃtjuk. Lassú tűznél sütjük.
A receptet beküldte: peggy13
