Hozzávalók:
2 személy részére:
2 csirkemáj
1 tk. olaj,
3 tk.lereszelt vöröshagyma,
1 tojás
1/2 zsemle tejbe áztatva / vÃzbe is lehet, de tejbe finomabb/
Só. Å‘rölt bor Ãzlés szerint
petrezselyemzöldje
ElkészÃtés:
Az olajon megpirÃtjuk a hagymát, majd a tűzrÅ‘l levéve hozzáadjuk a lekapart májakat, a jól kinyomkodott összedörzsölt zsemlét, a tojást, a fűszereket és a nagyon jó apróra felvágott petrezselyemzöldet ,és összekeverjük. A galuska keménységű tésztát kb. egy órát állni hagyjuk, majd nedves kanállal a levesbe szaggatjuk. Én nokedli szaggatón szoktam,nekem úgy könnyebb és gyorsabb.
ElkészÃtési idÅ‘: 20 perc
A receptet beküldte: lányom
