Hozzávalók:
- 20-30 szem koriandermag
- 20-30 szem mustármag
- 3-5 szem borókabogyó
- 2-3 szelet citromkarika
- 2 cikk fokhagyma
- kis fej vöröshagyma
ElkészÃtés:
A magokat összetörjük /pl: mozsárban/, a többi hozzávalókkal beletesszük egy edénybe, hozzárakjuk a húst, hideg vÃzzel felengedjük, majd felfÅ‘zzük. FÅ‘zés közben a húsból kifÅ‘tt habot leszedjük. Levesszük a tűzrÅ‘l, és megvárjuk, még kihűl a páclé. Csipesszel kiemeljük a húst úgy, hogy a páclé alja ne keveredjen fel. Majd Ãzlés szerint elkészÃtjük a húst.
Megjegyzés:
A vadhús Ãze Ãgy sokkal finobb az elkészÃtés után.
A receptet Gitta78 küldte. Köszönjük!
