Hozzávalók:
- 50 dkg liszt
- 2 db felvert tojás
- 3 dl langyos tej
- 3 dkg élesztő
- 5 dkg olvasztott vaj
- 2 evőkanál étolaj
- 1 kávéskanál vanÃliaaroma
- 1 evőkanál rum
- 25 szem édesÃtÅ‘ (összetörve)
- 1 csipet só
- 20 dkg nagyon jó minőségű (70% kakaótartalmú) étcsokoládé darabokra törve
ElkészÃtés:
A kenyérsütÅ‘be tegyük bele a hozzávalókat a következÅ‘ sorrendben: tej, élesztÅ‘, só, édesÃtÅ‘, vanÃliaaroma, rum, liszt, vaj, olaj, tojás. A csokoládét hozzáadhatjuk az elején is, de úgy is lehet, hogy akkor tesszük bele, amikor a kenyérsütÅ‘ jelez (kb. 20 perc után szokott az enyém sÃpolni).
A sütéshez a 10. programot szoktam használni, ami nálam a Sütemény nevet viseli, és 2 óra 50 perc hosszú.
Megjegyzés:
A receptet Vmbhc küldte. Köszönjük!
