Hozzávalók:
- a tésztához:
- 6 db tojássárgája
- 6 evőkanál cukor
- 4 evőkanál liszt
- 2 evőkanál kakaó
- 1 dl étolaj
- fél csomag sütőpor
- 6 db tojásfehérje
- A krémhez:
- 25 dkg sütőmargarin
- 20 dkg porcukor
- 50 dkg túró
- 7 dl szénsavas üdÃtÅ‘
- 2 csomag fÅ‘zÅ‘s pudingpor (Ãzben és szÃnben hasonló, mint az üdÃtÅ‘)
ElkészÃtés:
A tésztához a lisztet elkeverjük a sütÅ‘porral és a kakaóval. A tojássárgákat kikeverjük a cukorral és az olajjal, és belekeverjük a lisztet is. A tojásfehérjébÅ‘l kemény habot verünk, és óvatosan a masszához keverjük. ElÅ‘melegÃtett sütÅ‘ben, lassú tűzön kisütjük.
A krémhez a margarint habosra keverjük a cukorral, majd jól beledolgozzuk a túrót. Ezt a túrókrémet a tésztára kenjük. Az üdÃtÅ‘ben sűrűre fÅ‘zzük a pudingot (ugyanúgy, mintha tejben fÅ‘znénk) és ha langyosra hűl, a túrókrémre simÃtjuk. Néhány órára hűtÅ‘be tesszük, utána fogyasztható!
Megjegyzés:
Csak elsÅ‘ olvasásra bonyolult! Megéri ráfordÃtani az idÅ‘t, mert nagyon finom és üdÃtÅ‘ ez a sütemény!
A receptet Ildiko0831 küldte. Köszönjük!
