Hozzávalók:
- 50 dkg porcukor
- 50 dkg rétesliszt
- 50 dkg túró
- 1 csomag sütőpor
- 1 csomag vanÃliás cukor
- 4 dl tej
- 4 tojás
- mazsola
- sütőmargarin
ElkészÃtés:
Összekeverem a lisztet, a cukrot és a sütÅ‘por, kétfelé osztom. A túrót, a vanÃliás cukrot és a mazsolát összekeverem. A tojássárgáját a tejjel összekeverem. Felverem a tojás fehérjét, és a túrós masszához keverem. Vastagon kikenek egy nagy tepsit, beleszórom egyenletesen a lisztes keveréket, rászórom a túrós masszát, erre megint lisztes keveréket szórok. A tojásos-tejes keveréket ráöntöm, tetejére margarindarabokat teszek, és elÅ‘melegÃtett sütÅ‘ben megsütöm.
Megjegyzés:
Nagyon szereti az egész család.
A receptet Batorcsaj küldte. Köszönjük!
