Hozzávalók:
- 25 dkg zabpehely
- kb. 1 liter tej
- méz vagy cukor
- fahéj
- fagyasztott gyümölcs (málna, ribizli….)
ElkészÃtés:
A zabpelyhet a tejben megfÅ‘zzük, ÃzesÃtve mézzel vagy cukorral. Ha kész, a fahéjat beleszórjuk és a fagyasztott gyümölcsöt belekeverjük. A gyümölcs is kienged, és a kása is fogyasztható hÅ‘mérsékletű lesz.
Megjegyzés:
A gyerekeim nagyon szeretik. Mi a tejbegrÃzbe is fahéjat és gyümölcsöt rakunk. Nem is szeretik a kakaós tejbegrÃzt.
a receptet Fugabi küldte. Köszönjük!
