Hozzávalók
- elkészÃtés:–
- nehézség:Nincs beállÃtva
- sütési hőfok:nincs megadva
- sütési idő:tűpróbáig
-
fél citrom reszelt héja vagy citromlé
3 dl tej
25 dkg. kristálycukor
2 db tojás
7 dkg. Rama
3 dkg. édes kakaó
1 cs. sütőpor
25 dkg. liszt
ElkészÃtés
A cukrot, Ramát és a tojásokat géppel habosra keverem. Miután géppel kikevertük, fokozatosan hozzáadjuk a tejet, a reszelt citromhéjat, a sütÅ‘porral elkevert lisztet és a kakaót. A tepsit vajjal vagy sütÅ‘margarinnal kikenem, és liszttel meghintem. Tűpróbáig kell sütni. Nem szabad elÅ‘melegÃteni a sütÅ‘t, tehát hideg sütÅ‘be kell helyezni a tepsit, és utána beállÃtani a hÅ‘fokot. Szeretném elmondani, hogy ezt a sütit szoktam megsütni a kókuszgolyó alaphoz, és ehhez már csak a krémet kell hozzáadni. Próbáljátok ki, mert nagyon finom mindkettÅ‘. Sok sikert kÃvánok az elkészÃtésükhöz !
gyermekkel is készÃthetÅ‘
