Hozzávalók:
- 30 dkg liszt
- 25 dkg sütőmargarin
- egy csipet só
- 6 evÅ‘kanál hideg vÃz
- 1 evőkanál ecet
ElkészÃtés:
A hozzávalókat összegyúrjuk, és 12 órán át pihentetjük. Pihentetés után kinyújtjuk, és tetszés szerinti formában felvágjuk, megtöltjük.
KészÃthetünk belÅ‘le krémest, szerelmes levelet, gesztenyés, diós, mákos kiflit, sonkás batyut, sajtos táskát, aprósüteményt – reszelt sajttal, tehát bármit, mint a leveles tésztából. ElÅ‘melegÃtett sütÅ‘ben rózsaszÃnűre sütjük.
Ha édes tésztát készÃtünk belÅ‘le, a tetejét – miután kisült – hintsük meg vanÃliás cukorral. Ha leveles, sós süteményt sütünk, a tésztáját erÅ‘sebben sózzuk meg.
Megjegyzés:
Ha kisült, éppen olyan, mint a hájas tészta, csak sokkal kevesebb vele a munkánk.
A receptet Geszty küldi. Köszönjük!
