Hozzávalók:
4 személyre:
2 alma,
2 körte,
50 dkg füstölt sonka,
1 evőkanál olaj,
2 evőkanál magos mustár
ElkészÃtés:
ElÅ‘készÃtés:A gyümölcsöket megmossuk,felszeleteljük.
A sonkát az olajon nagyon lassan elkezdjük sütni.Amikor megsült kivesszük,és a serpenyőben visszamaradt zsiradékon megsütjük a gyümölcsöket.
Amikor megsültek a gyümölcsök is,a serpenyÅ‘be beletesszük a mustárt,kicsit pirÃtjuk,majd 1 dl vizet öntünk rá,és összeforraljuk.
Tálalásnál egymásra rétegezzük a sonkát és a sült gyümölcsöket,a megmaradt gyümölcsöket mellétesszük,és a mártással meglocsoljuk.
ElkészÃtési idÅ‘: 30 perc
A receptet beküldte: esztella100
