Hozzávalók:
Hozzávalók: 30 dkg cukor, 15 dkg puha margarin, 8 tojás, 9 ek liszt, 2 – 6 vanÃliás cukor, 1 liter tej.
ElkészÃtés:
A cukrot a margarinnal habosra keverem, majd egyenként hozzáadom a tojások sárgáját, kanalanként a lisztet és a vanÃliás cukrot. Lassan a tejet is hozzákeverem, végül a tojások felvert habját. Vajazott, lisztezett tepsibe öntöm és elÅ‘ször 10 percig jól elÅ‘melegÃtett sütÅ‘ben teljes hÅ‘fokon sütöm, majd takarékra veszem és 1 1/2 órát sütöm. Ne ijedjetek meg, ha hÃg valamit öntötök a tepsibe, mert szépen megsül majd, olyan lesz mint az igazi krémes és isteni finom!
A kisült tésztára fokozatosan nyitjuk rá a sütÅ‘ajtót, s ha kihűlt, legalább fél napra hidegre, hűtÅ‘be tesszük. Ha teljesen kihűlt, csak akkor lehet szeletelni! A végére kapunk egy három rétegre szétvált sütit, az alja ruganyos, tésztaszerű lesz, középen pudingkrémhez hasonló fincsi vanÃliás krém, a tetején ha hiszitek, ha nem, piskótaszerű rész! Fantasztikus, igen finom süti!
A receptet beküldte: mnemk
