Hozzávalók:
- 50 dkg csirkemellfilé
- 1 evÅ‘kanál kukoricakeményÃtÅ‘
- 1 tojásfehérje
- 2 evőkanál szaké vagy száraz fehérbor
- 5 evőkanál olaj
- 2 teáskanál reszelt gyömbér
- 2 gerezd fokhagyma
- 1 hagyma
- 25 dkg csiperke felszeletelve
- pár szem shiitake
- 15 dkg bambusz (konzerv) vagy bambuszcsÃra
- 2 evőkanál szójaszósz
- só
ElkészÃtés:
A húst vékony szeletekre vágom. A tojásfehérjét, a szakét és a kukoricakeményÃtÅ‘ felét elkeverem egy csipet sóval, a csirkére öntöm. Forró olajon megpirÃtom a hagymát, a gyömbért és a fokhagymát, rádobom a húst, és fehéredésig sütöm. Kiszedem, a maradék olajon megpirÃtom a gombát és a bambuszt. Visszateszem a húst, ÃzesÃtem szójaszósszal. A maradék keményÃtÅ‘t elkeverem kevés hideg vÃzzel, a húsra öntöm, és összesütöm.
Megjegyzés:
A receptet és a fotót ZilkaZizi küldte. Köszönjük!
