Hozzávalók:
- 1 db félbevágott disznófej
- 1 fej vöröshagyma
- babérlevél,
- szemes bors
- só
- 1 nagy fej fokhagyma
- pirospaprika
ElkészÃtés:
A fejet jól megtisztÃtom, a szÅ‘rt eltávolÃtom, a fület levágom róla, mert nem férne bele az edénybe. Egy nagyobb edénybe teszem a fejet és a fület, majd felöntöm vÃzzel, hogy bÅ‘ven ellepje. Hozzáadom a megtisztÃtott 1 fej hagymát, a babérlevelet, a sót, 3-4 gerezd fokhagymát, és kb. 3 órát fedÅ‘ alatt takaréklángon fÅ‘zöm, a fej méretétÅ‘l függÅ‘en. Akkor fÅ‘tt meg, mikor a hús leválik a csontról.
Ekkor kiveszem a fejet, lefejtem a csontról a húst, és egy lapos tálra teszem a füllel együtt. A megtisztÃtott fokhagymát összezúzom, a húsra kenem, megszórom pirospaprikával, egyenletesen elkenem. Hagyom kihűlni, és letakarva (a fokhagyma illata végett) hűtÅ‘be teszem. Ha már jól kihűlt, máris fogyasztható.
Megjegyzés:
A receptet Bocuska küldte. Köszönjük!
